HAKKIMIZDA

Av. Seyyid Ahmet Hakkakul tarafından 2010 yılı başında kurulan Hakkakul Avukatlık Bürosu, avukatlık mesleğinin tüm ilkelerine bağlı kalarak ve etkinliği, güvenirliği, yaratıcılığı referans alarak, avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetlerini müvekkillerine sunmaktadır.

Kamu İhale Hukuku alanında uzmanlaşmış olan ve yalnızca bu alanda faaliyetlerini yürütmekte olan Hakkakul Avukatlık Bürosu, inşaat, sağlık, otomotiv, catering ve güvenlik sektörlerinde faaliyet gösteren yerli-yabancı şirketlere, kamu idarelerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Çok sayıda ülkede Kamu İhale Hukuku alanında uzmanlaşmış partnerleri bulunan Hakkakul Avukatlık Bürosu, müvekkillerinin ilgili ülkelerdeki ihalelere katılımında ve bu ihalelerde yaşadıkları hukuki sorunların çözümünde de hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.

Kamu İhale Hukuku ile ilgili ulusal ve uluslararası alandaki çok sayıda bilimsel etkinliğin de paydaşı olan Hakkakul Avukatlık Bürosu, yine bu alanda hazırlanan birçok bilimsel çalışmaya da katkı sunmuştur.

Ekibimiz:

Av. Seyyid Ahmet HAKKAKUL

Dr. Cabir ALİYEV

Av. Ezgi GÜZEL

Mustafa Ekrem TOGAY

Danışmanlar:

Prof. Dr. Fehim ÜÇIŞIK

Prof. Dr. Güzin ÜÇIŞIK

Yurtdışı Partnerler: